Wymiana modułu wyświetlacza iPhone’a 11 na wypadek problemów z dotykiem

przez Eryk

Apple informuje, że producent uruchamia program wymiany modułu wyświetlacza iPhone’a 11 na wypadek problemów z dotykiem. Jeśli dotyczy to Twojego urządzenia, to Apple oferuje bezpłatną wymianę.


Okazuje sie, że ​​niewielki procent wyświetlaczy iPhone’a 11 może przestać reagować na dotyk z powodu problemu z modułem wyświetlacza. Mówi się, że urządzenia, których dotyczy ten problem, zostały wyprodukowane między listopadem 2019 r. a majem 2020 r.

Apple uruchamia program wymiany modułu wyświetlacza iPhone’a 11 na wypadek problemów z dotykiem

W nowo utworzonej witrynie serwisowej możesz użyć numeru seryjnego, aby sprawdzić, czy Twoje urządzenie kwalifikuje się do tego programu. Jeśli tak, Apple lub autoryzowany serwis Apple zaoferuje bezpłatną usługę.

Apple może oferować naprawy tylko w kraju lub regionie, w którym dokonano zakupu. W przypadku urządzeń iPhone 11 zakupionych w państwie członkowskim EOG usługa jest dostępna we wszystkich państwach członkowskich EOG. Jeśli uważasz, że problem dotyczy Twojego iPhone’a 11 i został już naprawiony na własny koszt, możesz skontaktować się z firmą Apple w celu uzyskania zwrotu kosztów.

Jeśli Twój iPhone 11 ma jakiekolwiek uszkodzenia, które utrudniają wykonanie naprawy, na przykład pęknięty ekran, problem ten należy rozwiązać przed przystąpieniem do serwisu. W niektórych przypadkach dodatkowa naprawa może wiązać się z kosztami.

Program obejmuje urządzenia iPhone 11, których dotyczy problem, przez 2 lata po pierwszej sprzedaży detalicznej urządzenia.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej