Wyzwanie aktywności dla użytkowników Apple Watch „Ring in the New Year”

przez Eryk

Apple planuje zaoferować nowe wyzwanie aktywności Apple Watch, „Ring in the New Year”, od stycznia 2022.

Aby zdobyć kolejną nagrodę, użytkownicy Apple Watch muszą zamknąć wszystkie trzy pierścienie aktywności przez siedem kolejnych dni.

Wyzwanie aktywności dla użytkowników Apple Watch "Ring in the New Year"
„Ring in the New Year”

Wyzwanie aktywności dla użytkowników Apple Watch „Ring in the New Year”

Oznacza to stanie przez co najmniej minutę przez 12 różnych godzin, spełnianie zalecanych 30 minut ćwiczeń dziennie i spalanie swojego osobistego celu aktywnego spalania kalorii w ciągu dnia.

Podobnie jak w przypadku wszystkich wyzwań aktywności Apple, noworocznemu wyzwaniu towarzyszy nagroda, którą można wyświetlić w aplikacji Fitness, a także seria animowanych naklejek, które można wykorzystać w aplikacji Wiadomości.

Apple od wielu lat organizuje noworoczne wyzwanie, które jest jednym z wielu wyzwań, jakie Apple oferuje w ciągu roku, aby zachęcić ludzi do osiągania celów związanych z kondycją fizyczną.

Wyzwanie trwa od 7 stycznia 2022 r. do 31 stycznia 2022 r., a użytkownicy Apple Watch otrzymają powiadomienie na kilka dni przed jego rozpoczęciem.

Czy planujesz zamknąć swoje pierścienie w styczniu, aby osiągnąć noworoczny sukces? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej