Wyzwanie Apple Watch na „Międzynarodowy Dzień Kobiet 2021”

przez Eryk

Wyzwanie Unity potrwa do końca lutego, kolejne wyzwanie Apple Watch zostało już ogłoszone. Apple wykorzystuje Międzynarodowy Dzień Kobiet 2021 8 marca, aby rozpocząć nowe wyzwanie.

„Międzynarodowy Dzień Kobiet 2021”: nowe wyzwanie Apple Watch

Rok po roku Apple poświęca się Międzynarodowemu Dniu Kobiet różnymi kampaniami. Oprócz Today at Apple Session, dekorowania własnej strony internetowej itp., Apple regularnie wysyła również specjalne wyzwanie Apple Watch Challenge na wyścig. Również w bieżącym roku Apple wzywa właścicieli Apple Watch do uprawiania sportu w Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Zadanie, które Apple postawi Ci 8 marca, jest bardzo proste. Wystarczy, że 8 marca wykonasz 20-minutowy trening. Może to być bieg na świeżym powietrzu, trening na rowerze, ale także trening jogi. Możesz ukończyć trening za pomocą aplikacji Apple Workout lub innej aplikacji sportowej. Ważne jest tylko, aby trening został zapisany w aplikacji Zdrowie.

Ci, którzy sprostają wyzwaniu, otrzymają nie tylko wirtualne trofeum, ale także różne sticker, które można wykorzystać w iMessage lub FaceTime.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej