Wyzwanie Apple Watch z okazji Światowego Dnia Jogi 21 czerwca 2022 r.

przez Eryk

Przez cały rok Apple organizuje kilka konkursów związanych z Apple Watch. Wyzwania związane z Dniem Ziemi i Międzynarodowym Dniem Tańca mamy już za sobą, a przed sobą kolejne wyzwanie związane z Apple Watch. Odbędzie się to w Światowym Dniu Jogi, 21 czerwca 2022 r.

Wyzwanie Apple Watch

Apple zapowiada nowe wyzwanie dla Apple Watch

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego wyzwania związanego z Apple Watch. Odbędzie się to w Międzynarodowym Dniu Jogi 21 czerwca 2022 r., a więc już w nadchodzącym tygodniu. Celem jest ukończenie treningu jogi trwającego 20 minut lub dłużej.

Dzięki indywidualnym wyzwaniom Apple Watch chce zachęcić swoich użytkowników do większej aktywności fizycznej. Osoby, które ukończą wyzwanie, otrzymają wirtualny medal oraz specjalne naklejki, których będzie można używać w wiadomościach iMessage i FaceTime.

Wyzwanie Apple Watch z okazji Światowego Dnia Jogi 21 czerwca 2022 r.

Zbliżające się wyzwanie sprzyja ponownemu skupieniu się na usłudze fitness firmy Apple – Apple Fitness+. Oferuje m.in. ćwiczenia jogi, dzięki którym można sprostać wyzwaniu.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej