YouTube aktywuje funkcję obraz w obrazie na iPhone dla subskrybentów premium

przez Eryk

Liczne aplikacje oferują obecnie na iPhonie funkcję obraz w obrazie. . YouTube do tej pory nie został uwzględniony. Teraz Google wprowadził funkcję picture-in-picture dl swojej aplikacji YouTube na iPhone’a, dzięki czemu użytkownicy premium mogą korzystać z YouTube na iPhone’a podczas korzystania z innych aplikacji. Całość jest obecnie nadal dostępna jako „funkcja testowa”.

YouTube
YouTube aktywuje funkcję obraz w obrazie

YouTube aktywował funkcję picture-in-picture na iPhonie, ale na razie tylko dla swoich klientów premium. YouTube obecnie nadal deklaruje tę funkcję jako testową. Oznacza to, że użycie musi być aktywowane ręcznie. Po włączeniu funkcji możesz zminimalizować aplikację YouTube i wyświetlić ją jako małe okno nad innymi aplikacjami lub na ekranie głównym.

YouTube aktywuje funkcję obraz w obrazie dla subskrybentów premium


Aby korzystać z funkcji Picture-in-Picture, subskrybenci premium muszą najpierw odwiedzić stronę YouTube.com/new będąc zalogowanym na swoim koncie Google. Tam można aktywować funkcję testową i wypróbować ją.


Aby faktycznie z niej skorzystać, otwórz aplikację YouTube i przesuń palcem w górę (lub dotknij przycisku na ekranie głównym) podczas oglądania filmu, aby zamknąć aplikację i obejrzeć film w miniodtwarzaczu.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej