Aplikacja YouTube: funkcja „obraz w obrazie” będzie dostępna dla wszystkich użytkowników

przez Eryk

Po długim oczekiwaniu, aplikacja YouTube dla iOS wkrótce oficjalnie otrzyma wsparcie dla funkcji obraz w obrazie. Pozwoli to wszystkim użytkownikom YouTube ( bez premium i premium) na zamknięcie aplikacji i kontynuowanie oglądania filmu w niewielkim okienku. Początkowo jednak funkcja ta będzie dostępna tylko w USA.

aplikacja youtube-obraz-w-obrazie-na-ios-14.5-2
YouTube obraz w obrazie

Aplikacja YouTube iOS Picture-in-Picture

W oświadczeniu dla MacRumors, YouTube mówi, że funkcja picture-in-picture jest obecnie dostępna dla wszystkich subskrybentów premium na iOS i że wkrótce zostanie rozszerzona na wszystkich amerykańskich użytkowników iOS. Warto zauważyć, że funkcja ta będzie dostępna dla wszystkich użytkowników, pomimo spekulacji, że YouTube może ograniczyć obsługę picture-in-picture tylko do płatnych subskrybentów.

Funkcja Picture-in-Picture (PiP) pozwala użytkownikom oglądać filmy z YouTube w małym miniaturowym okienku. Zaczynamy wprowadzać PiP dla członków YouTube Premium na iOS i planujemy uruchomić PiP także dla wszystkich amerykańskich użytkowników iOS.

Funkcja „obraz w obrazie” na YouTube to nieustanna gra w kółko – czasami działa przez stronę YouTube w Safari. Niektórzy użytkownicy znaleźli kreatywne obejścia, wykorzystując Skróty klawiszowe do wyłączania wbudowanych parametrów na stronie YouTube, które wyłączały obrazek w obrazku. Teraz jednak, gdy oficjalne wsparcie jest coraz bardziej powszechne, te obejścia nie będą już potrzebne.

Dzięki oficjalnemu wsparciu, które ma zostać rozszerzone na inne kraje w późniejszym czasie, te obejścia nie będą już konieczne.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej