YouTube na iOS i Android z nowymi gestami i sterowaniem

przez Eryk
0 komentarzy

Google zmienia aplikację YouTube na iOS, aby dodając  bardziej intuicyjne gesty i opcje sterowania.
YouTube ogłosił dzisiaj serię aktualizacji Androida i iOS w ramach przeprojektowania strony odtwarzania wideo. Ogólny wygląd pozostaje taki sam.

 

Zaczyna się od „bardziej uproszczonej strony odtwarzacza”, która przenosi różne przyciski z menu do bardziej widocznych miejsc. Napisy nie są już drugą pozycją w rozszerzonym menu, ale są raczej dostępne jako elementy sterujące w prawym górnym rogu. Podobnie, przełącznik „autoodtwarzania” jest teraz prawie wyśrodkowany na samej górze ekranu. Ta konkretna zmiana pojawi się również w wersjach na komputery.

 

Aby przejść do trybu pełnoekranowego YouTube, wystarczy przesunąć palcem w górę po odtwarzaczu, a odwrotna czynność, przesuniecie w dół umożliwia wyjście. Innym sposobem na wejście w ten tryb jest skorzystanie z sugerowanej czynności „Obróć”, którą wprowadził dzisiaj YouTube.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej