Apple Fitness + dostępne

przez Eryk

Apple Fitness + właśnie wystartował. Daje to użytkownikom Apple w Australii, Kanadzie, Irlandii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i USA możliwość subskrypcji usługi Apple Fitness. W Polsce usługa jest obecnie niedostępna.

W zeszłym tygodniu Apple stało się specyficzne i ogłosiło uruchomienie Apple Fitness + na dziś, w poniedziałek (14 grudnia 2020 r.). Kilka chwil temu Apple wypuściło iOS 14.3 i iPadOS 14.3, watchOS 7.2, tvOS 14.3 i macOS Big Sur 11.1, zwiastując początek Apple Fitness +.

Apple Fitness + dostępne

Nowa subskrypcja Apple Fitness w inteligentny sposób integruje wskaźniki z Apple Watch, które użytkownicy mogą wizualizować bezpośrednio na swoim iPhonie, iPadzie lub Apple TV, i oferuje wyjątkowe, spersonalizowane doświadczenie treningowe.

Każdy, od początkujących do oddanych sportowców, może uzyskać dostęp do treningów w stylu studyjnym, oferowanych przez inspirujących trenerów i wzmocnionych motywacją muzyki renomowanych artystów. Ułatwia to użytkownikom trenowanie w dowolnym miejscu i czasie.

Apple Fitness + wprowadza na rynek 10 najpopularniejszych rodzajów ćwiczeń, w tym trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT), trening siłowy, joga, taniec, core, jazda na rowerze, bieżnia (do biegania i chodzenia), wiosłowanie i uważne uspokojenie. Treningi są napędzane inspirującą muzyką najlepszych obecnych artystów, zaprojektowaną tak, aby motywować użytkowników od początku do końca.

Apple określa iOS 14.3, watchOS 7.2, iPadOS 14.3 i tvOS 14.3 jako wymaganie dla Apple Fitness +. W przypadku użytkowników Apple Watch Apple Fitness + automatycznie pojawi się jako nowa karta w aplikacji Fitness na iPhonie. Aplikację fitness na iPada można pobrać z App Store.

Aplikacja Fitness automatycznie pojawi się na Apple TV po uaktualnieniu do tvOS 14.3. Apple Fitness + jest dostępny jako subskrypcja za 9,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie. Usługa Fitness + jest również objęta członkostwem Apple One Premier (29,99 USD miesięcznie).

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej