iCloud+: opcja 50 GB może być teraz dzielona z rodziną

przez Eryk

Mała uwaga dla „nielicznych użytkowników” iCloud. W trakcie wprowadzania iCloud+, Apple nie tylko uaktualniło plany chmurowe o takie funkcje jak iCloud Private Relay. Dodatkowo złagodzono limity dla HomeKit Secure Cameras. Można je teraz wykorzystać także w planie 50 GB, a plan 200 GB pozwala nawet na użycie 5 kamer.

iCloud: opcja 50 GB może być teraz dzielona z rodziną
iCloud+

iCloud+: opcja 50 GB może być teraz dzielona z rodziną

Chciałabym jednak jeszcze raz zwrócić państwa uwagę na zmianę, która nastąpiła jesienią. Od teraz plan iCloud z 50 GB może być również udostępniany innym członkom rodziny. Do tej pory było to możliwe tylko w przypadku opcji 200 GB.
Apple wyjaśnia również różne plany i ich różnice w limitach na następującej stronie wsparcia.

Jeśli chodzi głównie o kopie zapasowe w rodzinie i korzystanie z dodatkowych korzyści iCloud+, to nie jest konieczne, aby przejść do większego planu pamięci masowej, wystarczy najmniejszy płatny plan.

Jeśli potrzebujesz iCloud tylko do przeniesienia urządzenia, dedykowany plan magazynowy nie jest już potrzebny. Przez ograniczony okres trzech tygodni masz do dyspozycji tyle miejsca, ile potrzebujesz.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej