Aplikacja Mapy Apple prowadzi pomiary tras teraz w Polsce

przez Eryk

Na całym świecie Apple przeprowadza takie jazdy pomiarowe, aby zebrać dane potrzebne do ulepszenia Map Apple i wsparcia funkcji „Look Around”. Te „samochody Apple” jeżdżą już od jakiegoś czasu także w Niemczech. Apple wysyła też swoje pojazdy na drogi w naszym europejskim środowisku, teraz po raz pierwszy także w Polsce.

Aplikacja Mapy: Apple prowadzi pomiary tras teraz także w Polsce
zdjęcie by apple

Mapy Apple prowadzi pomiary tras teraz w Polsce

Apple pracuje nad udoskonaleniem swojej aplikacji Mapy. Oprócz przejazdów pomiarowych, zbierane są również dane za pomocą przenośnych systemów w wybranych obszarach ruchu pieszego. Dane zbierane pieszo pozwalają nam udoskonalać i aktualizować Mapy Apple w obszarach, w których nie można korzystać z pojazdów, a jednocześnie są objęte taką samą ochroną prywatności, jak w przypadku pojazdów korzystających z Map Apple. Apple podkreśla, że jest zaangażowany w ochronę prywatności, jeśli chodzi o zbieranie danych.

Niedawno Apple zaczęło zbierać dane również w Polsce. W związku z tym producent zbiera obecnie dane w następujących regionach: Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Mazowieckie, Małopolskie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie, Łódzkie.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej