Apple informuje jak używać podwójnej ładowarki MagSafe Duo

przez Eryk

Ładowarkę MagSafe Duo można od niedawna zamówić w sklepie internetowym apple. Produkt został wprowadzony na rynek w październiku, ale zanim stał się dostępny, minęło kilka tygodni. Apple poinformuje Cię teraz jak używać ładowarki MagSafe Duo.

ładowarki MagSafe Duo
zdjecie: apple

Apple informuje jak używać podwójnej ładowarki MagSafe Duo

Firma Apple udostępniła nowy dokument wsparcia dla ładowarki MagSafe Duo, w którym producent informuje o tym, jak modele iPhone’a 12 i Apple Watch są ładowane za pomocą ładowarki MagSafe Duo.

Przede wszystkim mówi, że ładowarka MagSafe Duo jest przeznaczona do iPhone’a 12, iPhone’a 12 mini, iPhone’a 12 Pro, iPhone’a 12 Pro Max, Apple Watch (wszystkie modele), akcesoriów Apple MagSafe, a także urządzeń i akcesoriów z certyfikatem Qi .

Apple zaleca używanie ładowarki MagSafe Duo z zasilaczem Apple USB-C lub innym kompatybilnym zasilaczem USB-C o mocy co najmniej 20 W.

Podczas korzystania z niego należy wziąć pod uwagę różne aspekty, na przykład:

Ważne jest, aby podłączyć podwójną ładowarkę MagSafe Duo do źródła zasilania przed umieszczeniem na niej telefonu iPhone. Dzięki temu ładowarka będzie mogła zweryfikować, czy można bezpiecznie dostarczyć moc szczytową. Jeśli zdarzy się, że umieścisz telefon iPhone na podwójnej ładowarce MagSafe Duo przed podłączeniem jej do źródła zasilania, po prostu zdejmij telefon iPhone z ładowarki, odczekaj trzy sekundy, a następnie umieść go ponownie, aby wznowić dostarczanie maksymalnej mocy.

Co dziwne, ze Informacja po angielsku zawiera tekst onaczony *, ktorego w polskiej wersji brakuje.

* The Apple 29W USB-C Power Adapter isn’t compatible with the MagSafe Duo Charger.

Co znaczy, że zasilacz USB-C o mocy 29 W, który Apple wycofał w 2018 roku, nie współgra z ładowarką MagSafe Duo. Powodem tego jest fakt, że 29W zasilacz USB-C firmy Apple nie obsługuje protokołu Power Delivery 3. Następca – zasilacz 30W – obsługuje ładowarkę MagSafe Duo.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej