Apple wypuszcza zwiastun 2 sezonu 'Dickinson’

przez Eryk

Dickinson jest z pewnością nieco wyjątkowy. W październiku Apple potwierdziło, że Dickinson podejmie sequel Apple TV + 8 stycznia 2021 roku. Oficjalny zwiastun jest już dostępny.

Apple  wypuscil zwiastun drugiego sezonu „Dickinson”

Od rozpoczęcia drugiego sezonu Dickinson na Apple TV + dzieli nas około miesiąca. Półgodzinny serial komediowy analizuje ograniczenia społeczne, role płciowe i rodzinę z perspektywy zbuntowanej młodej poetki Emily Dickinson. Napisany i stworzony przez Alenę Smith, serial jest historią o dojrzewaniu, której akcja toczy się w XIX wieku, w której Emily jest nieoczekiwaną bohaterką.

Aby skrócić okres oczekiwania do początku stycznia, Apple opublikowało teraz oficjalny zwiastun kontynuacji Dickinson. Apple nie wybrało dzisiejszej daty przypadkowo. Amerykańska ikona literatury Emily Dickinson obchodziła swoje urodziny 10 grudnia, a 11 grudnia główna aktorka Hailee Steinfeld świętuje swoją kolebkę.

Drugi sezon „Dickinson” opowiada o Emily Dickinson (Steinfeld), kiedy zostaje wyjęta z prywatnego życia literackiego i wtykana w oczy publiczności, zmagając się z poczuciem, że pogoń za sławą może być dla niej niebezpieczną grą.

Pierwsze trzy odcinki porywającego i nieoczekiwanego dziesięcioodcinkowego sezonu, opowiadającego o życiu młodej amerykańskiej poetki przed jej czasem, zostaną wyemitowane wyłącznie w Apple TV + na całym świecie w piątek, 8 stycznia. Następnie w każdy piątek co tydzień będzie miał premierę nowego odcinka.

Swoją drogą: Apple zleciło już trzeci sezon Dickinsona.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej