Apple TV+ 2 miesiące za darmo: Nowa oferta próbna na premierę filmu „Wyzwolenie”

przez Eryk

Niedawno piosenkarka Selena Gomez dała nam darmowe miesiące na Apple TV+, a teraz Will Smith idzie w jej ślady i również daje nam ofertę testową. Promocja ma promować premierę nowego filmu Willa Smitha „Wyzwolenie”. Jeśli jeszcze nie zarezerwowałeś Apple TV+, możesz otrzymać dwa darmowe miesiące na stronie http://apple.co/willgift.

Apple TV+

„Wyzwolenie“ w Apple TV+

Bezpłatny okres próbny daje dostęp do wszystkich treści Apple TV+, w tym do nowego filmu „Wyzwolenie”. Jeśli nie zostanie anulowany, okres próbny zostanie automatycznie przedłużony o 6,99 euro miesięcznie.

Film „Wyzwolenie” opowiada historię Petera (Will Smith), człowieka, który wyzwala się z niewolnictwa. Kierowany przez bystry umysł, niezachwianą wiarę i głęboką miłość do rodziny, w drodze do wolności musi stawić opór zimnokrwistym łowcom niewolników i bezlitosnym bagnom Luizjany.

Film jest inspirowany zdjęciami Whipped Petera z 1863 roku, wykonanymi podczas badań medycznych armii Unii w czasie wojny secesyjnej, które po raz pierwszy ukazały się w Harper’s Weekly. Zdjęcie, które stało się znane jako „Biczowane plecy”, pokazujące plecy Piotra pokryte bliznami od batów jego oprawców, ostatecznie przyczyniło się do wzrostu społecznego sprzeciwu wobec niewolnictwa.

Apple TV+ za darmo

„Wyzwolenie” jest dostępny w Apple TV+ od 9 grudnia.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej