„The Last Thing He Told Me”: Julia Roberts przejmuje główną rolę w nowej serii Apple TV +

przez Eryk

Deadline donosi, że Apple był w stanie zdobyć najwyższej klasy miniserial z Julią Roberts w roli głównej w filmie „The Last Thing He Told Me”. Produkcja oparta jest na powieści Laury Dave o tym samym tytule, która ma ukazać się w USA na początku maja.

„The Last Thing He Told Me“ w Apple TV+

Julia Roberts pozostaje wierna krajobrazowi serialu. Po tym, jak zdobywczyni Oscara po raz ostatni pojawiła się przed kamerą w serialu Amazon „Homecoming”, wkrótce przejmie główną rolę w „The Last Thing He Told Me” dla Apple TV +. Jak donosi Deadline, nad serią adaptacji szalała prawdziwa konkurencja oferentów. Ostatecznie Apple zwyciężył i wygrał przetarg.

Książka dedykowana jest kobiecie, która wraz ze swoją 16-letnią pasierbicą próbuje dowiedzieć się, co kryje się za tajemniczym zniknięciem męża i ojca.

Scenariusz serialu przygotują powieściopisarka Laura Dave i jej mąż, scenarzysta Josh Singer, na potrzeby adaptacji filmowej. Julia Roberts zagra nie tylko główną rolę, ale także wyprodukuje serial dramatyczny z firmą Reese Witherspoon „Hello Sunshine”. Firma produkcyjna współpracuje już z Apple przy wielu serialach, w tym „The Morning Show”, „Truth Be Told” i „Are You Sleeping”. Nie wiadomo jeszcze, kiedy „The Last Thing He Told Me” będzie miał premierę w Apple TV +.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej