Apple wydaje iOS 15.0.1 i iPadOS 15.0.1 z wieloma poprawkami

Apple wprowadziło aktualizację niedługo po premierze iOS 15. iOS 15.0.1 ma naprawić liczne problemy. Dostępna jest również aktualizacja dla iPadów.

przez Eryk

Tydzień po premierze iOS 15 pojawiła się już aktualizacja z poprawkami błędów. iOS 15.0.1 i iPadOS 15.0.1 dla iPada mają naprawić kilka problemów.
Problem, że ” Odblokuj z Apple Watch” nie działa z maską na iPhone 13 został w końcu naprawiony.

Apple wydaje iOS 15.0.1 i iPadOS 15.0.1 z wieloma poprawkami

Apple wydaje iOS 15.0.1 i iPadOS 15.0.1

W aplikacji Ustawienia niektórym użytkownikom wyświetliło się ostrzeżenie dotyczące wolnego miejsca w pamięci, choć wcale nie było ono pełne. Ten problem również zniknął.

Nie wiadomo, czy Apple udało się również sprawić, by wyświetlacze iPhone’ów znów reagowały błyskawicznie. Przynajmniej nie ma nic na ten temat w notatkach do wydania. Nie jest jeszcze jasne, czy funkcja 120 Hz w iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max może być teraz wykorzystywana przez aplikacje innych firm. Ze względu na błąd, jak na razie działa to tylko z aplikacjami własnymi Apple.

Innowacje na iPadzie są do zaakceptowania. Jest tam tylko napisane: „Aplikacja Ustawienia może wyświetlić komunikat, że pamięć jest pełna”. 

Aktualizację instaluje się zarówno na iPhone’ach, jak i iPadach poprzez aplikację Ustawienia w zakładce Ogólne/Aktualizacja oprogramowania. Przed aktualizacją należy koniecznie wykonać kopię zapasową.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej