Crash Bandicoot: On the Run dostępna na iPhone’a i iPada

przez Eryk
0 komentarzy

Crash Bandicoot: On the Run

Jeśli jesteś fanem Crash Bandicoot, masz szczęście. Nowa gra o nazwie Crash Bandicoot: On the Run jest już dostępna do pobrania na iPhone’a i iPada. Gra była dostępna do pre-addycji w marcu, jak ogłosił deweloper, który jest również twórcą Candy Crush Saga.

Crash Bandicoot: On the Run

Crash Bandicoot: On the Run! obiecuje dać ponad 100 godzin rozgrywki, z ponad 50 bossami i 12 różnymi krainami.

W Crash Bandicoot: On the Run! Możesz przeżyć nową przygodę Crash. Jeśli tęsknisz za szaleństwem torbaczy z 2000 roku, to wróciło, ale tym razem jest w biegu i na urządzeniach mobilnych.

Spopularyzowane przez Temple Run , Crash Bandicoot: On the Run! to gra typu endless runner, którą można rozpocząć za darmo, oferując zakupy w aplikacji.

Gra przywraca wiele kultowych miejsc i postaci, które fani uwielbiają w Crash. Eksploruj jeszcze raz Turtle Woods, Lost City, Temple Ruins, Lab i nie tylko, stawiając czoła Scorporilla, Nitrus Brio, Nina Cortex, Dingodile i Fake Crash.

Gra jest już dostępna i możesz ją pobrać z App Store. W tym samym dniu będzie również dostępna dla użytkowników Androida.

Obejrzyj zwiastun Crash Bandicoot: On the Run!

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.