iOS 15.1 Beta 2 usuwa problem z funkcją ” Odblokowuj, używając Apple Watch „

przez Eryk

Wkrótce po wprowadzeniu do sprzedaży iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Pro, kilku użytkowników zauważyło, że nie mogą aktywować funkcji „Odblokowuj, używając Apple Watch,” po otrzymaniu nowego iPhone’a 13 (Pro). Problem ten powinien zostać rozwiązany najpóźniej wraz z aktualizacją do iOS 15.1.

iOS 15.1 Beta 2 usuwa problem z funkcją " Odblokowuj, używając Apple Watch "
Odblokowywanie telefonu iPhone przy użyciu zegarka Apple Watch (zdjęcie: apple.com)

Odblokowywanie telefonu iPhone przy użyciu zegarka Apple Watch

Pandemia COVID-19 pokazała, że Face ID nie działa w rzeczywistości, gdy nosimy maskę na twarzy. Wraz z iOS 14.5 i watchOS 7.4, Apple zaprezentowało rozwiązanie o nazwie „Odblokowuj, używając Apple Watch,”. iPhone może zostać odblokowany za pomocą zegarka Apple Watch. Są jednak problemy z iPhone’em 13 (Pro). Apple już ogłosił w dokumencie wsparcia, że nadchodząca aktualizacja iOS będzie rozwiązać problem.

iOS 15.1 Beta 2 usuwa problem z funkcją ” Odblokowuj, używając Apple Watch „

Dziś wieczorem Apple udostępniło betę 2 systemu iOS 15.1. Teraz okazuje się, że Apple naprawiło wyżej wymieniony problem w najnowszej becie. Nie wiadomo jednak, kiedy nastąpi finalne wydanie iOS 15.1. Czy iOS 15.0.1 zostanie wydany w pierwszej kolejności jako rozwiązanie tymczasowe, które ma wyeliminować najpoważniejsze błędy?

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej