Keynote Apple 08 marca 2022

przez Eryk

To była tylko kwestia czasu. W ciągu ostatnich kilku dni pojawiły się już intensywne spekulacje na temat daty wiosennego eventu Apple. Po tym jak 08 marca był plotkowany od jakiegoś czasu, Apple oficjalnie ogłosiło datę pierwszego keynote w tym roku. Plotki się sprawdziły i kolejne specjalne wydarzenie będzie miało miejsce 08 marca 2022 roku. Rozpocznie się o 19:00 godzinie.

Keynote Apple

Keynote Apple 08 marca 2022

Nie musimy już długo czekać, aż Apple zaprosi nas na pierwszy keynote 2022 roku. Kilka chwil temu osoby odpowiedzialne z Cupertino wypuściły kota z worka i oficjalnie potwierdziły datę nadchodzącego wydarzenia. Odbędzie się on 8 marca.

Po stosunkowo spokojnym początku roku 2022, rok ten już wkrótce będzie obfitował w nowości Apple.
W ostatnich tygodniach pojawiło się już kilka plotek na temat tego, jakie produkty Apple zapowie na wiosnę. iPhone SE 3 i nowy iPad Air wydają się być w komplecie. Spodziewany jest też co najmniej jeden nowy Mac.

Czy zobaczymy nowego Maca mini, iMaca Pro, nowego MacBooka Pro czy nowego 13-calowego MacBooka Pro? Bądźmy zaskoczeni. Przy okazji, keynote Apple ma motto „Our idea of performance” (angielski tytuł: „Peek Performance”). Jesteśmy ciekawi, co się za tym kryje. Podobnie jak na ostatnich keynote’ach, Apple zorganizuje wydarzenie online. Wydarzenie odbędzie się w Apple Park i będzie poprzedzone produkcją Apple.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej