Zielony iPhone 13 i fioletowy iPad Air ?

przez Eryk

Dziś odbędzie się pierwsze duże wydarzenie firmy Apple w 2022 roku. Oprócz nowych komputerów Mac i co najmniej jednego nowego iPada, także iPhone 13 może zostać zmodernizowany.

Zielony iPhone 13 i fioletowy iPad Air ?
(Zdjęcie: Luke Miani)

W kwietniu ubiegłego roku firma Apple zaprezentowała portfolio produktów przypominające wiosnę. Poza kolorowymi 24-calowymi komputerami iMac oraz różnymi nowymi futerałami, etui i opaskami na rękę firma Apple zaskoczyła fioletowym iPhone’em 12. W 2022 roku firma Apple może powtórzyć tę sytuację i ponownie wprowadzić modele zarówno fioletowe, jak i zielone.

Zielony iPhone 13 i fioletowy iPad Air

Jak donosi YouTuber Luke Miani, Apple planuje dziś wielkie rzeczy. Oprócz Mac Studio i iPhone’a SE 3, kalifornijska firma może także zaprezentować nowego iPhone’a 13. Według niego, Apple ma unowocześnić dotychczasową ofertę kolorystyczną i ponownie wprowadzić zieloną wersję.

Ostatni raz zielona wersja kolorystyczna pojawiła się w iPhonie 12, który w następcy został zastąpiony niebieską. Nie wiadomo jednak czy jest to wariant jasnozielony czy miętowy. Ta ostatnia funkcja była już dostępna w telefonie iPhone 12 i pasuje do świeżego, wiosennego motywu.

Oprócz zielonego iPhone’a 13 nowy kolor może otrzymać także iPad Air. Apple może wprowadzić model w fioletowej kolorystyce. Oczekuje się także, że nowy iPad Air zostanie wzbogacony o kolejne innowacje. Oprócz obecnego modelu A15 Bionic ma zostać wprowadzona lampa błyskowa Quad-LED True Tone oraz zmieniony aparat przedni. Ten ostatni ma mieć rozdzielczość 12 megapikseli i obsługiwać funkcję Centre Stage.

Opcjonalnie, po raz pierwszy, powinien być dostępny modem 5G. Po wielkim przeprojektowaniu pod koniec 2020 roku nie należy spodziewać się nowego wyglądu w tym roku. Z drugiej strony, nie wiadomo, czy inny kolor zastąpi fioletowy wariant kolorystyczny, czy też będzie to tylko rozszerzenie tej różnorodności.

Co sądzisz o nowych kolorach iPhone’a 13 i iPada Air? Czy firma Apple powinna w zasadzie oferować wszystkie urządzenia w szerokiej gamie kolorów, czy też obecny wybór jest dla Ciebie wystarczający? Daj nam znać w komentarzach.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej