iPhone 15 Pro Ultra mógłby tak wyglądać

przez Eryk

Jeśli plotki się potwierdzą, rok 2023 będzie ekscytujący dla największego i najlepszego iPhone’a firmy Apple. Tak zwany iPhone 15 Ultra ma wiele do zaoferowania. Teraz projektant „RendersByShailesh” opublikował swój wizerunek nowego iPhone’a z wyższej półki. W ten sposób odnosi się do aktualnych plotek i tworzy projekt, który po raz kolejny zwiększa oczekiwania na iPhone 15 Pro Ultra.

iPhone 15 Pro Ultra

iPhone 15 Pro Ultra mógłby tak wyglądać

Oczekuje się, że iPhone 15 Pro Ultra zastąpi iPhone’a 14 Pro Max na szczycie oferty iPhone’ów firmy Apple. Lista oczekiwanych, a czasem ekskluzywnych funkcji jest długa.

Najważniejszym elementem będzie prawdopodobnie nowa kamera peryskopowa. Soczewki peryskopowe składają się zwykle z serii pryzmatów i luster, które łączą się, aby efektywnie wydłużyć ogniskową. W przypadku smartfonów technologia może być zaprojektowana tak, by kierować światło z przedniego elementu przez pryzmat do punktu obrazowania lub czujnika znajdującego się głęboko w obudowie smartfonu. Pozwala to na uzyskanie znacznie większego i bezstopniowego zoomu optycznego.

Mówi się także o nowej tytanowej ramce i powrocie do zakrzywionych szklanych krawędzi. I tu właśnie pojawia się ta idea. Renderingi stworzone przez projektanta @Shaileshhari03 pokazują iPhone 15 Pro Ultra – przynajmniej tak, jak go sobie mógłbyś wyobrazic.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej