Koniec macOS Server

przez Eryk
0 komentarzy

Wielu użytkowników prawdopodobnie nawet nie wie, że to oprogramowanie istniało, inni mogą być zdania, że już dawno przestało istnieć: macOS Server. Co zaskakujące, oprogramowanie istniało do tej pory, ale koniec usługi jest już przesądzony. Od dziś, 21 kwietnia 2022 r., firma Apple zaprzestała używania systemu macOS Server. Jednak dotychczasowi klienci macOS Server mogą nadal pobierać aplikację i używać jej z macOS Monterey.

macOS Server

Koniec macOS Server

Według Apple najpopularniejsze funkcje serwerów – Serwer buforowania, Serwer udostępniania plików i Serwer Time Machine – będą dołączane do każdej instalacji systemu macOS High Sierra i nowszych, co zapewni jeszcze większej liczbie klientów dostęp do tych ważnych usług. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej