Podręcznik użytkownika Freeform

przez Eryk

Wraz z wydaniem iOS 16.2, iPadOS 16.2 i macOS 13.1 Apple udostępniło także Freeform – nową aplikację do kreatywnej pracy zespołowej. Teraz firma opublikowała instrukcję obsługi nowej aplikacji whiteboardowej.

Freeform

Podręcznik użytkownika Freeform

Aplikacja Freeform jest dostępna na urządzeniach iPhone, iPad i Mac. Jest to nowa aplikacja firmy Apple, która pomaga użytkownikom organizować i wizualnie projektować treści na uniwersalnym obszarze roboczym. W ten sposób oprogramowanie daje możliwość przeglądania wszystkiego w jednym miejscu, udostępniania treści i współpracy bez konieczności martwienia się o układy i rozmiary stron.

Jak zwykle, Apple oferuje stronę internetową, która w przejrzysty sposób przedstawia wszystko, co warto wiedzieć o aplikacji. Zakres tematów jest szeroki. Od pierwszych kroków, poprzez możliwość pracy z 100 osobami, aż po skróty klawiaturowe umożliwiające szybką pracę – wszystko jest tu opisane.

Ponadto firma oferuje w serwisie YouTube film, który w skrócie wyjaśnia zasady działania:

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej