LG opracowuje trzy nowe wyświetlacze Apple, w tym Pro Display XDR z chipem Apple Silicon

przez Eryk
0 komentarzy

LG opracowuje trzy nowe wyświetlacze, które mogą być przeznaczone dla Apple, w tym jeden oparty na obecnym 24-calowym iMac, jeden na nadchodzącym 27-calowym iMac i 32-calowy model, który może być nowym Pro Display XDR z chipem Apple, według Twittera @dylandkt, który ma przeważnie dokładny wykres jeśli chodzi o plotki związane z Apple.

trzy nowe wyświetlacze Apple

LG opracowuje trzy nowe wyświetlacze Apple

W wątku na Twitterze, leaker powiedział, że wyświetlacze są obecnie umieszczone w niebrandowanych obudowach, ale wierzy, że wyświetlacze mogą być dla Apple, ponieważ mają podobne specyfikacje do modeli iMac i Pro Display XDR.

Leaker dodał, że 27-calowe i 32-calowe wyświetlacze wydają się mieć mini-LED ze zmienną częstotliwością odświeżania 120 Hz dla ProMotion, oraz powiedział, że 32-calowy wyświetlacz wydaje się być wyposażony w nieokreślony chip Apple.
Bloomberg’s Mark Gurman był pierwszym który poinformował, że Apple pracuje nad samodzielnym wyświetlaczem na poziomie konsumenckim, który byłby bardziej przystępny cenowo niż $4,999 za Pro Display XDR, a jeśli dzisiejsze informacje okażą się prawdziwe, wyświetlacz może być dostępny w 24-calowych i 27-calowych rozmiarach. Byłyby to pierwsze zewnętrzne wyświetlacze marki Apple na poziomie konsumenckim od czasu, gdy Apple zaprzestało sprzedaży wyświetlacza Thunderbolt w 2016 roku.

Większość informacji udostępnionych obecnie przez @dylandkt była zgodna z wcześniejszymi plotkami od analityka branży wyświetlaczy Rossa Younga, który powiedział w tym tygodniu, że Apple planuje wydać nowy 27-calowy iMac z wyświetlaczem mini-LED w pierwszej połowie 2022 roku. 9to5Mac poinformował również, że Apple pracuje nad nowym monitorem Pro Display XDR z układem A13.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej