More

  Mapy Apple pokazują teraz fotoradary w Holandii

  Mapy Apple pokazują teraz lokalizację fotoradarów w Holandii i Belgii. Ikona pokazuje lokalizację fotoradaru podczas nawigacji.

  Jedną z nowych funkcji Map Apple w iOS 14 jest pokazywanie fotoradarów. Fotoradary w Apple Maps były widoczne tylko w ograniczonej liczbie krajów, ale czytelnik iCulture, Chris odkrył, że są one teraz również widoczne w Holandii. Redaktorzy iCulture sprawdzili to i mogą potwierdzić, że Apple Maps pokazuje teraz także fotoradary w Holandii. Istnieją również doniesienia, że fotoradary są widoczne w Belgii. Wciąż jest kilka niedociągnięć do dopracowania.

  Mapy Apple pokazuje teraz fotoradary w Holandii
  Photo by iculture.nl

  Mapy Apple z fotoradarami w Holandii i Belgii

  Podczas nawigacji za pomocą Map Apple w miejscu, w którym znajduje się fotoradar, widoczna jest żółta ikona z kamerą. Widzieliśmy rozmieszczenie kamer bezpieczeństwa w obszarze Haarlem. Funkcja może być rozwijana dalej, więc nie zobaczysz ich jeszcze wszędzie. Fotoradary będą widoczne tylko podczas prowadzenia po trasie. Tweety pokazują, że fotoradary są również dostępne w Belgii.

  Mapy Apple pokazują lokalizację zarówno fotoradarów, jak i fotoradarów na czerwonym świetle. W chwili obecnej dotyczy to prawdopodobnie tylko fotoradarów stacjonarnych, a nie przenośnych. Apple pracuje nad funkcją do zgłaszania fotoradarów i więcej dla Apple Maps.


  Lokalizacja fotoradarów w Mapach Apple wymaga systemu iOS 14 lub nowszego. Pomimo dodania fotoradarów, Apple Maps w Holandii nie pokazuje jeszcze ograniczeń prędkości na drogach.

  via iculture

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj