Mapy Apple pokazują teraz fotoradary w Holandii

przez Eryk

Mapy Apple pokazują teraz lokalizację fotoradarów w Holandii i Belgii. Ikona pokazuje lokalizację fotoradaru podczas nawigacji.

Jedną z nowych funkcji Map Apple w iOS 14 jest pokazywanie fotoradarów. Fotoradary w Apple Maps były widoczne tylko w ograniczonej liczbie krajów, ale czytelnik iCulture, Chris odkrył, że są one teraz również widoczne w Holandii. Redaktorzy iCulture sprawdzili to i mogą potwierdzić, że Apple Maps pokazuje teraz także fotoradary w Holandii. Istnieją również doniesienia, że fotoradary są widoczne w Belgii. Wciąż jest kilka niedociągnięć do dopracowania.

Mapy Apple pokazują teraz fotoradary

Mapy Apple z fotoradarami w Holandii i Belgii

Podczas nawigacji za pomocą Map Apple w miejscu, w którym znajduje się fotoradar, widoczna jest żółta ikona z kamerą. Widzieliśmy rozmieszczenie kamer bezpieczeństwa w obszarze Haarlem. Funkcja może być rozwijana dalej, więc nie zobaczysz ich jeszcze wszędzie. Fotoradary będą widoczne tylko podczas prowadzenia po trasie. Tweety pokazują, że fotoradary są również dostępne w Belgii.

Mapy Apple pokazują lokalizację zarówno fotoradarów, jak i fotoradarów na czerwonym świetle. W chwili obecnej dotyczy to prawdopodobnie tylko fotoradarów stacjonarnych, a nie przenośnych. Apple pracuje nad funkcją do zgłaszania fotoradarów i więcej dla Apple Maps.


Lokalizacja fotoradarów w Mapach Apple wymaga systemu iOS 14 lub nowszego. Pomimo dodania fotoradarów, Apple Maps w Holandii nie pokazuje jeszcze ograniczeń prędkości na drogach.

via iculture

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej