Nowe rendery to najlepsze spojrzenie na Apple Watch Pro

przez Eryk

Dzisiejszego wieczoru nadejdzie w koncu ten czas. Apple zaprasza na imprezę „Far out” w Cupertino, na której zapowiada nowe produkty. Oprócz nowych modeli iPhone’ów i słuchawek AirPods Pro 2, spodziewana jest zapowiedź nowych modeli zegarków Apple Watch. Spodziewany jest między innymi Apple Watch Pro (czy jakkolwiek Apple nazwie nowy zegarek dla sportowców ekstremalnych). Nowe rendery dają najlepszy jak dotąd podgląd tego, czego można się spodziewać.

Apple Watch Pro

Apple Watch Pro: tak może wyglądać

W ostatnich dniach coraz częściej pojawiały się plotki o tak zwanym Apple Watch Pro. Najnowsze renderingi, stworzone przez projektanta Iana Zelbo we współpracy z Parkerem Ortolanim, opierają się na rysunkach CAD, które pojawiły się niedawno. Jeszcze kilka dni temu o Apple Watch Pro było wiadomo stosunkowo niewiele, ale teraz wydaje się jasne, w jakim kierunku zmierza cała sprawa.

Apple Watch Pro będzie prawdopodobnie pierwszym poważnym projektem od czasu Apple Watch 4. Obudowa została dopasowana, a wyświetlacz wydaje się być całkowicie płaski. Wyświetlacz o wymiarach 47 lub 49 mm ma być większy niż w Apple Watch 7 lub Apple Watch 8.

Zgodnie ze swoim bardziej wyrafinowanym wyglądem, Apple Watch Pro ma zupełnie nową, wystającą obudowę pokrętło Digital Crown i przycisku bocznego. Samo pokrętło Digital Crown również zostało przeprojektowane. Po lewej stronie znajduje się drugi przycisk boczny. Powinien on być programowalny przez użytkownika. Na przykład przycisk może służyć do uruchamiania określonej aplikacji.

Mówi się też, że Apple zaprezentuje specjalne tarcze i paski specjalnie dla Apple Watch Pro.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej