Obsługa AirPlay dla Apple Fitness + zaczyna działać w drugiej wersji beta iOS 14.5

przez Eryk

Druga wersja beta systemu iOS 14.5, wydana w tym tygodniu do programistów i publicznych testerów wersji beta, umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie treningów Apple Fitness + do telewizorów obsługujących AirPlay 2, dzięki czemu filmy można oglądać na dużym ekranie bez Apple TV.

apple

Obsługa AirPlay dla Apple Fitness + zaczyna działać w drugiej wersji beta iOS 14.5

Apple ogłosił wcześniej, że Apple Fitness + otrzyma obsługę AirPlay w iOS 14.5, ale funkcja ta nie działała w pierwszej wersji beta.

Jedynym zastrzeżeniem dotyczącym korzystania z Apple Fitness + z AirPlay jest to, że metryki Apple Watch nie pojawiają się na ekranie, tak jak w przypadku korzystania z usługi na Apple TV, iPhonie lub iPadzie. Pierścienie aktywności, spalone kalorie, pozostały czas ćwiczeń i płonące paski nie pojawią się na telewizorze podczas przesyłania strumieniowego treningów za pomocą AirPlay 2, ale użytkownicy nadal mogą spojrzeć na podłączony zegarek Apple Watch i iPhone’a lub iPada, aby zobaczyć te informacje.

Telewizory obsługujące technologię AirPlay 2 są dostępne od różnych marek, w tym Samsung, Sony, LG i Vizio. Telewizory Roku sprzedawane przez marki takie jak TCL, Sharp i Hisense również obsługują AirPlay 2, a użytkownicy mogą podłączyć urządzenie do przesyłania strumieniowego Roku do swojego istniejącego smart TV przez port HDMI, aby oglądać treningi Apple Fitness + przez AirPlay 2 w celu przesyłania strumieniowego.

iOS 14.5 powinien zostać udostępniony wszystkim użytkownikom pod koniec marca lub na początku kwietnia.

Apple Fitness + został uruchomiony w grudniu i zapewnia subskrybentom dostęp do biblioteki filmów z ćwiczeniami aktualizowanych co tydzień. Usługa jest obecnie dostępna w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Irlandii i Wielkiej Brytanii z cenami ustalonymi na 9,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie po miesięcznym okresie próbnym.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej