Subskrypcje Apple Podcasts ruszają 15 czerwca

przez Eryk

Subskrypcje Apple Podcasts zostały ogłoszone pod koniec kwietnia. Nowa usługa abonamentowa miała pierwotnie wystartować w maju. Producent potrzebował jednak trochę więcej czasu na sfinalizowanie usługi. Teraz Apple ogłosiło oficjalną datę premiery.

Subskrypcje Apple Podcasts ruszają 15 czerwca
apple podcast(zdjęcie:Apple)

Subskrypcje Apple Podcasts ruszają 15 czerwca

Po tym jak Apple musiał zrobić kilka poprawek do subskrypcji Apple Podcasts (między innymi, była krytyka od podcasterów), jest już oficjalna data premiery. Rozpocznie się on 15 czerwca 2021 roku, a więc już w nadchodzącym tygodniu.

Apple Podcasts Subscriptions to globalny rynek, na którym słuchacze mogą odkrywać subskrypcje premium oferowane przez ulubionych producentów, obok milionów bezpłatnych programów w serwisie Apple Podcasts. Słuchacze w ponad 170 krajach i regionach mogą zapisać się na subskrypcje premium, które obejmują szereg korzyści ustalonych przez producentów, takich jak słuchanie bez reklam, dostęp do dodatkowych treści oraz wcześniejszy lub wyłączny dostęp do nowych odcinków.

W nowej witrynie Apple Podcasts for Creators producenci mogą dowiedzieć się więcej o tworzeniu podcastów, śledzić najnowsze wiadomości i funkcje oraz poznawać dogłębne, sprawdzone w praktyce poradniki. Dostęp do portalu jest już dostępny od jakiegoś czasu, dzięki czemu podcasterzy mogą przygotowywać odpowiednie treści.

Ceny za indywidualne subskrypcje są ustalane przez producentów i zazwyczaj rozliczane miesięcznie. Producenci mogą dodatkowo oferować roczny system rozliczeń, którym subskrybenci mogą zarządzać za pośrednictwem ustawień konta Apple ID, dostępnego już teraz za pośrednictwem usługi Listen Now. Słuchacze mogą również uzyskać dostęp do bezpłatnych wersji próbnych i odcinków próbnych oferowanych przez producentów.

via theVerge

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej