Tetris Beat już dostępna w Apple Arcade

przez Eryk

Tetris Beat pojawiła się w Apple Arcade, oferując klasyczną rozgrywkę Tetris polegającą na układaniu klocków, połączoną z muzyką i mechaniką rytmu.

Tetris Beat – Znana na całym świecie gra logiczna Tetris teraz tworzy bloki w nowym rytmie, łącząc swoją hitową rozgrywkę z ekskluzywną muzyką i innowacyjną mechaniką rytmiczną. W grze występuje zróżnicowana i wyselekcjonowana liczba niesamowitych muzyków, w tym Alison Wonderland, GARZA, Hannah Diamond, Octo Octa, Dawud, Cinthie i wielu innych, z nowymi ekskluzywnymi utworami od najgorętszych wschodzących talentów dodawanymi co miesiąc.

Tetris Beat
Tetris Beat

Tetris Beat już dostępna w Apple Arcade

W Tetris Beat, gracze obracają i umieszczają Tetriminos pozostając w rytmie, aby zbudować swój największy łańcuch combo i zdobyć mnóstwo punktów. Fani Tetrisa, którzy szukają tradycyjnej, przebojowej rozgrywki, mogą spróbować trybu Maraton, w którym również mogą wybrać ścieżkę dźwiękową.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej