WWDC 2021: Apple zapowiada keynote na 7 czerwca

przez Eryk

WWDC 2021, Apple właśnie oficjalnie ogłosił, że zapowiada Worldwide Developers Conference w tym roku z keynote na 07 czerwca 2021. Producent zdradził również resztę planu na WWDC 2021.

WWDC 2021: keynote Apple już 07 czerwca
photo by apple.com

WWDC 2021: keynote Apple już 07 czerwca

Od ogłoszenia przez Apple konferencji WWDC 2021 minęło już kilka tygodni. Odbędzie się on w dniach 07 – 11 czerwca. Tradycyjnie, Apple otwiera swoją konferencję deweloperską keynote. Dlatego tylko formalnością było oficjalne potwierdzenie przez osoby odpowiedzialne za keynote na 7 czerwca. Dokładnie takie potwierdzenie miało miejsce kilka chwil temu. Rozpoczyna się o godzinie 19:00. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo.

Ale nie tylko keynote został właśnie potwierdzony, Apple wprowadziło również program WWDC21, który jest dostępny za darmo dla ponad 30 milionów deweloperów Apple z 227 regionów na całym świecie.

Apple wykorzystuje swoją konferencję dla deweloperów do zapowiedzi przyszłych aktualizacji oprogramowania. W skrócie – wszystko o systemach iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 i macOS 12, a także o technologiach, narzędziach i frameworkach, na których opierają się programiści. Konferencja oferuje programistom możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z inżynierami Apple, którzy pomogą im w tworzeniu innowacyjnych i wyróżniających się na tle innych platform aplikacji i gier.

1 czerwca Apple uczci pamięć studentów-programistów z całego świata, ogłaszając zwycięzców Swift Student Challenge – konkursu dla uczniów w każdym wieku, w którym mogą wykazać się miłością do programowania, tworząc własny plac zabaw Swift.

Przegląd

01 czerwca: Ogłoszono zwycięzców konkursu dla studentów Swift
07 czerwca: Apple Keynote
07 czerwca: Platforms State of the Union
10 czerwca: Nagrody Apple za wzornictwo

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej