AirTags skórzane etui pojawia się na Amazon

przez Eryk

Wedlug branży akcesoriów, Apple zaprezentuje już wkrótce AirTagi. Po tym, jak niedawno pojawiły się odpowiednie akcesoria, na Amazon pojawia się teraz kolejne skórzane etui.

Od ponad roku utrzymują się pogłoski, że Apple pracuje nad inteligentnym trackerem o nazwie AirTags. Nazwa produktu pojawiła się nawet w filmie wsparcia Apple. Jednak Apple nie zapowiedział jeszcze akcesoriów.

AirTags skórzane etui na Amazon

Poduszki powietrzne powinny być małym, okrągłym inteligentnym trackerem, który można przymocować do pęku kluczy, plecaka lub czegokolwiek innego, aby ponownie znaleźć przedmiot, jeśli zostanie zgubiony lub skradziony.

Całość ma zostać zrealizowana przy użyciu ultraszerokopasmowego chipa U1, Bluetooth oraz aplikacji „Where is?”. Za pomocą aplikacji można również znaleźć produkty innych firm. Firma Belkin niedawno przedstawiła słuchawki, które z nich korzystają.

Skórzane etui CYRILL pojawia się na Amazon w kolorach czarnym i szarobrązowym. Potrzebne sa oczywiscie Airtags, ktore następnie można przymocować do przedmiotu za pomocą pewnego rodzaju karabińczyka. Za skórzane etui AirTags wymagane jest 15,99 euro. Artykuł jest w magazynie i gotowy do wysłania.

Plotka głosi również, że producent ogłosi również odpowiednie akcesoria do AirTagów, dzięki którym Smart Tracker będzie mógł być przymocowany do przedmiotów.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej