Aplikacja Microsoft Xbox umożliwia teraz użytkownikom Xbox przesyłanie strumieniowe gier na iPhone’a i iPada

przez Eryk
0 komentarzy

Microsoft wydała dziś zaktualizowaną wersję swojej aplikacji Xbox przeznaczonej na iPhone’a i iPada, która pozwoli użytkownikom Xbox na zdalne granie w swoje gry na urządzeniach Apple przy użyciu funkcji przesyłania strumieniowego.

Nowa opcja przesyłania strumieniowego Xbox różni się od usługi Microsoft xCloud, która nie jest jeszcze dostępna na urządzeniach Apple ze względu na ograniczenia Apple dotyczące gier w chmurze. xCloud ma na celu strumieniowe przesyłanie gier bezpośrednio z serwerów Microsoftu, podczas gdy opcja przesyłania strumieniowego Xbox wymaga od użytkowników podłączenia swoich urządzeń do konsol Xbox.

Zaktualizowana aplikacja Xbox jest podobna do aplikacji PS4 Remote Play, którą Sony oferuje na iPhonie i iPadzie. Podobnie jak aplikacja Xbox, gra zdalna umożliwia użytkownikom PlayStation granie w gry PS4 przez Wi-Fi na urządzeniu Apple.

Aplikację Xbox można pobrać bezpłatnie z App Store.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej