iPad Air 4 – pierwsze wideo z rozpakowywania iPada Air czwartej generacji

przez Eryk

Pierwsze wideo z rozpakowywania iPada Air czwartej generacji zostało udostępnione na Youtube. Krótki film przedstawia pierwsze spojrzenie na nowy kolor Sky Blue iPada Air, opakowanie i Touch ID w górnym przycisku do szybkiego, prostego i bezpiecznego uwierzytelniania.

Nowy iPad Air jest wyposażony w 10,9-calowy wyświetlacz od krawędzi do krawędzi, chip A14 Bionic, obsługę Apple Pencil 2 oraz szereg opcji kolorystycznych, błękitnym, zielonym, różowego złota, srebrnym i gwiezdnej szarości.

Przedsprzedaż iPada Air czwartej generacji rozpoczęła się w piątek 16 października, a pierwsze dostawy mają pojawić się w piątek 23 października.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej