black iPad with white stylus pen

Składany iPad w 2024

przez Eryk

Wielu producentów oferuje już pierwsze składane smartfony i tablety, ale Apple nie jest jeszcze jednym z nich. Mimo to, programiści z Cupertino są zajęci opracowywaniem odpowiednich urządzeń. Prędzej czy później możemy spodziewać się składanego iPhone’a i składanego iPada. iPad może być pierwszym z nich.

Składany iPad

Składany iPad w 2024

Na początku nowego tygodnia analityk Ming Chi Kuo wypowiada się na temat składanego iPada. W przeszłości analityk wielokrotnie udowadniał swoje bardzo dobre kontakty z Apple. Nie zawsze jednak trafiał w dziesiątkę.

Kuo skomentował portfolio iPada w kilku tweetach. Analityk twierdzi, że Anjie Technology jest beneficjentem całkowicie przeprojektowanego składanego iPada. W bieżącym roku nie spodziewa się żadnych większych modernizacji iPada. iPad mini ma trafić do masowej produkcji dopiero w pierwszym kwartale 2024 roku. To – zdaniem analityka – spowoduje, że Apple sprzeda w tym roku od 10 do 15 procent mniej iPadów niż w roku ubiegłym.

Według Kuo perspektywy na rok 2024 są znacznie bardziej pozytywne. Oczekuje się, że składany iPad w 2024 roku zwiększy sprzedaż i poprawi asortyment produktów. Dalej czytamy, że według jego analizy składany iPad będzie miał specjalną nóżkę. Oczekuje się, że materiał z włókna węglowego sprawi, że stojak będzie lżejszy i bardziej wytrzymały. Oczekuje się, że Anjie Technology, jako dostawca polerowanych i klejonych podstawek z włókna węglowego do składanego iPada, będzie nadal czerpać korzyści z rosnącego trendu składanych urządzeń z podstawkami.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej