Aplikacja Waze na iOS z integracja z Audible Streaming

przez Eryk

Aplikacja Waze, należąca do Google, została zaktualizowana o obsługę strumieniowego przesyłania audiobooków Audible, zgodnie z komunikatem prasowym na stronie internetowej Audible.

Aplikacja Waze na iOS z integracja z Audible Streaming

Integracja z Waze oznacza, że kierowcy z członkostwem Audible mogą uzyskać dostęp do katalogu zawierającego ponad 600 000 Audible Originals, audiobooków, podcastów i innych programów audio.

Jesteśmy bardzo podekscytowani rozpoczęciem 2021 roku, witając Audible w rodzinie odtwarzaczy audio ”- powiedział Adam Fried, szef globalnego partnerstwa w Waze. „Audible to tak ukochana marka z ogromnym katalogiem treści i cieszymy się, że możemy wprowadzić ją bezpośrednio na ich dyski. Nasi użytkownicy przejechali już ponad 100 miliardów kilometrów, słuchając treści z usług przesyłania strumieniowego na naszym odtwarzaczu audio i nie możemy się doczekać, aby udostępnić to doświadczenie jeszcze większej liczbie użytkowników dzięki naszej współpracy z Audible.

Audible to najnowsza usługa przesyłania strumieniowego, która integruje swoje wrażenia dźwiękowe z Waze za pomocą Waze Audio Kit. Inne usługi przesyłania strumieniowego, które są częścią programu odtwarzacza audio Waze, to Pandora, Deezer, iHeartRadio, NPR One i TuneIn Radio.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej