„Apple dla dzieci” nowy portal Apple dla rodziców i opiekunów1

przez Eryk

„Apple dla dzieci” nowy portal Apple dla rodziców i opiekunów

Apple uruchomił na swojej stronie nowy portal o nazwie „Apple dla dzieci”. Jest to skierowane przede wszystkim do rodziców i opiekunów prawnych i jest centralnym punktem kontaktowym, aby pomóc dzieciom w korzystaniu z ich urządzeń, usług itp.

Nowa witryna internetowa „Apple dla dzieci” służy jako centralny punkt kontaktowy dla rodziców i opiekunów prawnych. W portalu znajdziesz wiele opcji. Przede wszystkim urządzenie można skonfigurować dla dziecka.

Między innymi istnieje możliwość ustawienia udostępniania rodziny. Aby korzystać z Chmury rodzinnej, każda osoba potrzebuje własnego Apple ID. Jako organizator rodziny możesz tworzyć identyfikatory Apple ID dla dzieci i dodawać istniejące identyfikatory Apple ID dla innych członków rodziny.

Można również skonfigurować urządzenie dziecka. Możesz pomóc dziecku zalogować się do urządzeń Apple za pomocą swojego Apple ID, utworzyć kod urządzenia i korzystać z Chmury rodzinnej, aby uzyskać dostęp do zakupionych aplikacji i treści.

Możesz zarządzać grupą rodzinną i jest pomoc, jeśli dziecko zapomniało kodu lub przez pomyłkę dokonało zakupu. Rodzice mogą śledzić aktywność dziecka, ustalać limity, monitorować użycie i nie tylko.

Interesująca jest również informacja, że ​​użytkownicy powyżej 13 roku życia mogą aktualizować swoją datę urodzenia w aplikacji Ustawienia. Dzieci poniżej 13 roku życia muszą skontaktować się ze Wsparciem Apple, aby zaktualizować datę urodzenia dziecka.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej