Apple wypuszcza wersję beta 3 dla systemu watchOS 7.4

przez Eryk

Apple wypuszcza wersję beta 3 dla systemu watchOS 7.4

Apple udostępniła dziś trzecią wersję beta nadchodzącej aktualizacji watchOS 7.4 dla programistów do celów testowych, z nową wersją beta, dwa tygodnie po drugiej wersji beta i ponad miesiąc po uruchomieniu watchOS 7.3 z funkcją „Time to Walk”, ulepszoną dostępnością EKG i nowa tarcza Unity.

Aby zainstalować system watchOS 7.4 Beta, programiści muszą pobrać prawidłowy profil konfiguracyjny z Apple Developer Center. Po skonfigurowaniu profilu wersję beta systemu watchOS 7.4 można pobrać z dedykowanej aplikacji Apple Watch na iPhone’a, przechodząc do opcji Ogólne> Aktualizacja oprogramowania.

Aby zaktualizować oprogramowanie do nowego oprogramowania, Apple Watch musi mieć 50-procentową żywotność baterii, musi być umieszczony na ładowarce i znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Oprócz iOS 14.5, watchOS 7.4 wprowadza nową funkcję „Odblokuj za pomocą Apple Watch”, która umożliwia iPhone’owi z Face ID korzystanie z odblokowanego i uwierzytelnionego zegarka Apple Watch jako dodatkowego środka uwierzytelniającego podczas noszenia maski, co eliminuje potrzebę wprowadzania hasła odblokować iPhone’y jest zmniejszona.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej