Apple prosi beta testerów o wypróbowanie iOS 15 i innych aktualizacji

przez Eryk

Apple chce zachęcić więcej użytkowników do testowania iOS 15 i innych dużych aktualizacji systemu operacyjnego. Tak wynika z maila do obecnych beta testerów, wzywającego ich do wypróbowania publicznej bety.

Oczekuje się, że Apple wyda iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15, watchOS 8 i macOS Monterey do publicznego użytku tej jesieni. Podczas gdy beta testy są obecnie w toku, Apple najwyraźniej chce więcej ludzi, aby wypróbować nadchodzące aktualizacje oprogramowania.

Apple prosi beta testerów o wypróbowanie iOS 15

Apple prosi beta testerów o wypróbowanie iOS 15

Do uczestników programu beta został więc rozesłany mail, motywujący tych, którzy jeszcze nie pobrali kolejnych wersji OS, aby to zrobili. W mailu, który zobaczył serwis 9to5Mac, jest napisane:

Publiczne bety systemów iOS 15, iPadOS 15, macOS Monterey, tvOS 15 i watchOS 8 są już dostępne. Uczestnicząc w programie Apple Beta Software Programme, możesz współtworzyć oprogramowanie Apple, testując jego przedpremierowe wersje i informując nas o swoich wrażeniach.

Duże wersje oprogramowania, z którego korzystają miliony użytkowników, muszą przed wydaniem przejść rygorystyczne testy, dlatego Apple oferuje rozbudowany program testów beta. Chociaż e-mail daje wrażenie, że Apple nie ma wystarczająco dużo ludzi testujących swoje oprogramowanie, to jest bardziej prawdopodobne, że Apple po prostu chce więcej danych w uzupełnieniu do ogromnych ilości ktore już zbiera od swoich istniejących testerów.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej