Apple rejestruje trzy nowe komputery Mac w euroazjatyckiej bazie danych

przez Eryk

Jak odkrył Consomac, Apple zarejestrował trzy nowe komputery Mac w euroazjatyckiej bazie danych. Nowe numery modeli to A2615, A2686 i A2681. Jeden z tych modeli jest opisany jako laptop.

nowe komputery Mac
iXimus / Pixabay

nowe komputery Mac

Kilka tygodni temu w euroazjatyckiej bazie danych zarejestrowano także modele iPhone’a i iPada, co prawdopodobnie sygnalizuje rychłe zaprezentowanie nowej generacji iPhone’a SE z obsługą 5G oraz iPada Air.

Bloomberg powiedział ostatnio, że Apple planuje swoje pierwsze (wirtualne) wydarzenie medialne w tym roku na 8 marca, sugerując, że „nowy Mac” może być gotowy do pokazania. Produkty Apple zazwyczaj pojawiają się w euroazjatyckiej bazie danych około 1-3 miesięcy przed premierą, więc takie wyczucie czasu ma sens.

Nie ma jednak żadnej gwarancji i zdarza się, że identyfikatory modeli są wypuszczane przez prawie rok, zanim zmaterializują się jako prawdziwy produkt.

Apple musi rejestrować wszystkie urządzenia, które korzystają z technologii szyfrowania, w Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej, więc ta baza danych stała się bardzo silnym wskaźnikiem krótkoterminowych planów działania Apple w ostatnich latach.

Nowy Mac mini

Apple już wcześniej zapowiedziało, że zakończy przejście na chip Apple w ciągu dwóch lat, co oznacza, że możemy się spodziewać, że jeszcze w tym roku zobaczymy wiele Maców. Mówi się również, że Apple przygotowuje drugą generację MacBooka Air ze znacznie przeprojektowaną obudową, choć tego urządzenia można się spodziewać dopiero pod koniec roku.

MacBook Pro z chipem Apple M2

Według plotek, jako laptopem może być 13,3-calowy MacBook Pro z chipem Apple M2, chyba że jest to przeprojektowany MacBook Air, którego premiera spodziewana jest latem. Co do reszty, spodziewamy się prezentacji Maca mini z chipem Apple M1 Pro oraz 27-calowego iMaca z chipem Apple M1 Pro, którego według niektórych plotek spodziewaliśmy się latem, ale który z chęcią wzięlibyśmy na wiosenną serię.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.