Apple Watch Pro: renderingi CAD pokazują nowy wygląd

przez Eryk

Wszyscy mówią o nowym zegarku Apple Watch Pro, przynajmniej w plotkach. Nie mamy informacji czy zupełnie nowy model Apple Watch rzeczywiście będzie nosił przydomek „Pro”, ale w każdym razie spodziewamy się kolejnego modelu Apple Watch obok Apple Watch 8 i nowego Apple Watch SE.

Apple Watch Pro

I to jest właśnie to, co w plotkach nazywane jest Apple Watch Pro. Po tym, jak wcześniej pokazaliśmy Wam domniemane obudowy, które ilustrują duże zmiany w wyglądzie, teraz pojawiają się rendery CAD, które potwierdzają te plotki.

Apple Watch Pro: renderingi CAD pokazują nowy wygląd

Koledzy z 91mobiles opublikowali rendery CAD pokazujące zupełnie nowy wygląd Apple Watch Pro. Rendery pasują do obudów, które zostały udostępnione w ciągu dnia. Na renderach widać między innymi, że Apple użyje dwóch przycisków z boku nowego modelu Apple Watch. Przycisk znajduje się nie tylko po prawej stronie pod pokrętłem Digital Crown, ale także po lewej stronie obudowy.

Pokrętło Digital Crown wydaje się bardziej wytrzymałe i wraz z bocznym przyciskiem została umieszczona w nowej, nieco wystającej części obudowy. Możliwe, że ma to na celu ułatwienie obsługi przycisków lub korony. Samo etui również różni się wizualnie od tego z Serii 7: jest zaokrąglone u dołu i biegnie prosto w stronę wyświetlacza. Ekran wydaje się być całkowicie płaski.

Według plotek, Apple zastosuje bardziej wytrzymałą obudowę (tytanową?) i model 47 mm w Apple Watch Pro. Ponadto ma zostać zainstalowana mocniejsza bateria i nowe czujniki. Możemy tylko spekulować, do czego będzie służył drugi przycisk. Ponieważ model Pro ma być zegarkiem Apple Watch skierowanym do sportowców, przycisk oparty na czasie mógłby oferować funkcje związane ze sportem. Niewykluczone, że będzie można go użyć między innymi do bezpośredniego przejścia do aplikacji Treningi.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej