Apple Xcode 13.2: oznaki uruchomienia Swift Playgrounds 4 w najbliższym czasie

przez Eryk
0 komentarzy

W trakcie wczorajszego wieczoru Apple udostępniło nie tylko iOS 15.2, iPadOS 15.2, macOS 12.1, watchOS 8.3, tvOS 15.2 i HomePod Software 15.2, ale również Xcode 13.2. Ta ostatnia aktualizacja wskazuje, że Swift Playgrounds 4 zostanie wkrótce wprowadzony.

Swift Playgrounds 4

Apple Xcode 13.2: oznaki uruchomienia Swift Playgrounds 4 w najbliższym czasie

Xcode to narzędzie wykorzystywane przez programistów do tworzenia aplikacji na platformy firmy Apple, do których należą iOS, macOS, watchOS i tvOS. Notatki do wydania Xcode 13.2 ujawniają kilka nowych funkcji. Mówi się między innymi o wsparciu dla Swift Playgrounds 4.

Apple opisuje Swift Playgrounds w następujący sposób

Swift Playgrounds to przełomowa aplikacja dla komputerów Mac i iPada, która sprawia, że nauka programowania i eksperymentowanie z kodem staje się zabawą. Zostaniesz poprowadzony przez lekcje Learn to Program, aby rozwiązać interaktywne zagadki, jednocześnie ucząc się podstaw programowania. Będziesz eksperymentować z różnymi wyzwaniami, które odkrywają unikalne doświadczenia w programowaniu.

Apple już zapowiedział Swift Playgrounds 4 na WWDC w czerwcu.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej