Aviary to nowy klient Twittera zaprojektowany dla iOS 14 z unikalnymi funkcjami

przez Eryk

Aviary, który jest nowym klientem Twittera zaprojektowanym dla iOS 14 z kilkoma unikalnymi funkcjami.

W Aviary bardzo podoba mi się to, że naprawdę wygląda jak prawdziwa aplikacja na iOS, zgodnie z wytycznymi projektowymi Apple. Aplikacja została zaprojektowana na iOS 14, więc naprawdę wygląda na coś niezwykle nowoczesnego. W aplikacji na iPhone’a znajdziesz pięć różnych zakładek, które oferują podstawowe funkcje Twittera: Źródło, Wzmianki, Wiadomości, Na czasie i Profil.

Nie ma wiele do powiedzenia o tym, co znajdziesz na każdej karcie, ponieważ jest to aplikacja na Twitterze, a jeśli jesteś już użytkownikiem Twittera, prawdopodobnie wiesz, co to wszystko oznacza. Jestem tutaj, aby porozmawiać o tym, jak Aviary pozwala ci na interakcję z tym wszystkim. Moją największą skargą dotyczącą oficjalnej aplikacji Twittera na iOS jest to, że nie wykorzystuje ona wielu funkcji iOS, co zwykle robią aplikacje innych firm.

Dzięki Aviary użytkownicy mogą mieć głęboką interakcję z Haptic Touch. Po naciśnięciu tweeta aplikacja wyświetla menu z opcjami odpowiadania, przesyłania dalej, cytowania, tłumaczenia, udostępniania i nie tylko. Istnieją również interakcje z gestami, więc możesz przesuwać palcem od lewej do prawej, aby cytować lub retweetować, lub przesuwać od prawej do lewej, aby polubić lub odpowiedzieć na tweet – a nawet możesz zmienić zachowanie tych gestów.

Twórca tweetów sprawia, że ​​ta aplikacja jest jeszcze bardziej interesująca, ponieważ oferuje unikalne funkcje, których nie oferuje nawet oficjalna aplikacja na Twitterze. Oprócz opcji tweetowania zdjęcia, wideo lub Twojej lokalizacji, Aviary oferuje integrację z PencilKit. Oznacza to, że możesz zrobić rysunek w aplikacji i od razu opublikować go na Twitterze.

Jeśli rysowanie nie wystarczy, aplikacja oferuje wiele twarzy przy użyciu popularnych znaków ASCII. Ma również zaawansowany filtr tweetów, który nie tylko pozwala blokować niektóre słowa, ale także tweety z mediami, retweetami, cytatami i nie tylko. Dostępna jest nawet opcja, która w prosty sposób generuje obraz konkretnego tweeta, dzięki czemu możesz go udostępnić w dowolnym miejscu zamiast po prostu wysyłać adres URL tweeta.

Użytkownicy iOS 14 znajdą widżety, które pokazują najnowsze tweety z osi czasu bezpośrednio na ekranie głównym, a użytkownicy iPadów z przyjemnością dowiedzą się, że aplikacja jest idealnie zaprojektowana dla większych ekranów z paskiem bocznym i kolumnami.

 

Jeśli poważnie myślisz o korzystaniu z Twittera na iPhonie lub iPadzie, zdecydowanie powinieneś wypróbować aplikację Aviary.

Aviary jest dostępna w App Store za 18,99 zloty jako jednorazowy zakup. Aplikacja wymaga systemu iOS 14 lub iPadOS 14.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej