Gurman: wydarzenie Apple 8 marca, co najmniej cztery komputery M2 Mac zostaną zaprezentowane jeszcze w tym roku

przez Eryk

Mark Gurman z Bloomberga potwierdził w swoim newsletterze Power On, że Apple planuje zorganizować wirtualne wydarzenie we wtorek 8 marca, aby zaprezentować nowe modele iPhone’a SE i iPada Air, z których oba mają być wyposażone w chip A15 i wsparcie dla 5G, donosi serwis macrumors.

 komputery M2 Mac
Nick_H / Pixabay

Co najmniej cztery komputery M2 Mac zostaną zaprezentowane jeszcze w tym roku

Gurman powiedział, że Apple planuje także wprowadzenie na rynek przynajmniej jednego nowego komputera Mac tej wiosny, ale nie jest jasne, czy ten Mac zostanie zaprezentowany na imprezie Apple. Tym nowym komputerem Mac może być high-endowy Mac mini z układami M1 Pro i M1 Max, jako że wymiana układów Apple dla 27-calowego iMaca ma nastąpić dopiero w sierpniu lub wrześniu.

Wydarzenie Apple 8 marca

Według Gurmana, Apple ma w przygotowaniu co najmniej cztery nowe komputery Mac z układami M2, w tym unowocześnione modele MacBooka Air, 13-calowego MacBooka Pro, 24-calowego iMaca i podstawowego Maca mini. Jest prawdopodobne, że te komputery Mac trafią na rynek jeszcze w tym roku, po tym jak Apple sfinalizuje prace nad finalnymi komputerami Mac z układami M1 Pro i M1 Max.

Gurman wierzy, że Apple usunie Touch Bar z nowego MacBooka Pro klasy podstawowej i spodziewa się, że notebook ten nie będzie miał wyświetlacza ProMotion.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej