Nowe modele iPada Air i iPhone’a SE z chipem A15, 5G wchodzą do produkcji

przez Eryk
0 komentarzy

Jak donosi japoński blog Mac Otakara, dostawcy Apple rozpoczęli produkcję nowego iPada Air piątej generacji oraz iPhone’a SE trzeciej generacji.

Powołując się na wiarygodne źródła w Chinach, raport twierdzi, że nowy iPhone SE zachowa ten sam wygląd, co obecny model, który został wydany w 2020 roku, a urządzenie będzie najwyraźniej nadal pozbawione wsparcia MagSafe. Najważniejsze cechy nowego iPhone’a SE mają obejmować szybszy układ A15 Bionic i wsparcie dla 5G.

Nowe modele iPada Air i iPhone'a SE

Nowe modele iPada Air i iPhone’a SE z chipem A15 i wsparciem 5G


Mac Otakara informował wcześniej, że nowy iPad Air będzie miał podobne cechy jak nowy iPad mini, w tym układ A15 Bionic, 12-megapikselową przednią kamerę Ultra Wide z funkcją Centrum Uwagi, wsparcie dla 5G w modelach komórkowych i Quad-LED True Tone Flash.

iPhone’a SE z chipem A15

Raport mówi, że nowy iPad Air będzie miał taki sam ogólny design jak obecny model, włączając w to tylną kamerę z jednym obiektywem. Obecny iPad Air został wydany w październiku 2020 roku i jest wyposażony w 10,9-calowy wyświetlacz z wąskimi ramkami, Touch ID w przycisku włączania oraz port USB-C.

Nowe modele iPada Air

Oczekuje się, że zarówno nowy iPad Air, jak i iPhone SE zostaną zaprezentowane wiosną tego roku, a wydarzenie Apple może odbyć się w marcu lub kwietniu.

via macrumors

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.