Nowe modele iPada Air i iPhone’a SE z chipem A15, 5G wchodzą do produkcji

przez Eryk

Jak donosi japoński blog Mac Otakara, dostawcy Apple rozpoczęli produkcję nowego iPada Air piątej generacji oraz iPhone’a SE trzeciej generacji.

Powołując się na wiarygodne źródła w Chinach, raport twierdzi, że nowy iPhone SE zachowa ten sam wygląd, co obecny model, który został wydany w 2020 roku, a urządzenie będzie najwyraźniej nadal pozbawione wsparcia MagSafe. Najważniejsze cechy nowego iPhone’a SE mają obejmować szybszy układ A15 Bionic i wsparcie dla 5G.

Nowe modele iPada Air i iPhone'a SE

Nowe modele iPada Air i iPhone’a SE z chipem A15 i wsparciem 5G


Mac Otakara informował wcześniej, że nowy iPad Air będzie miał podobne cechy jak nowy iPad mini, w tym układ A15 Bionic, 12-megapikselową przednią kamerę Ultra Wide z funkcją Centrum Uwagi, wsparcie dla 5G w modelach komórkowych i Quad-LED True Tone Flash.

iPhone’a SE z chipem A15

Raport mówi, że nowy iPad Air będzie miał taki sam ogólny design jak obecny model, włączając w to tylną kamerę z jednym obiektywem. Obecny iPad Air został wydany w październiku 2020 roku i jest wyposażony w 10,9-calowy wyświetlacz z wąskimi ramkami, Touch ID w przycisku włączania oraz port USB-C.

Nowe modele iPada Air

Oczekuje się, że zarówno nowy iPad Air, jak i iPhone SE zostaną zaprezentowane wiosną tego roku, a wydarzenie Apple może odbyć się w marcu lub kwietniu.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej