iCloud.com: Aplikacja Mail zyskuje nowy wygląd

przez Eryk

Na początku tego tygodnia, Apple ogłosił kilka nowych funkcji w ramach swojego WWDC 2021 keynote. Jednak keynote z konferencji deweloperskiej Apple to tylko wierzchołek góry lodowej. Wiele innych innowacji zostanie ogłoszonych lub odkrytych dopiero w następnych dniach. Jak się teraz okazuje, Apple daje swojej aplikacji Mail nowy wygląd.

Apple zmienia wygląd aplikacji pocztowej iCloud.com
Photo by Maksim Goncharenok on Pexels.com

Apple zmienia wygląd aplikacji pocztowej iCloud.com

Apple zajmuje się aplikacją Mail w witrynie internetowej i nadaje jej nowy wygląd. Niektórzy mogą nie wiedzieć, że z większości usług iCloud można również korzystać za pośrednictwem strony icloud.com w przeglądarce. Jednocześnie Apple od czasu do czasu oferuje zarejestrowanym programistom możliwość wypróbowania nowych funkcji pod adresem beta.icloud.com.

Znajdziesz tam również aplikację pocztową, dzięki której będziesz mógł sprawdzić swoją pocztę z dowolnego komputera. Po przejściu na stronę iCloud beta znajdziesz przeprojektowaną wersję aplikacji internetowej Mail. Nowy wygląd bardziej przypomina obecną aplikację Mail dostępną na iPadzie i komputerach Mac, ponieważ charakteryzuje się czystszym interfejsem z grubszymi ikonami.

Według nas, oprócz ładniejszego wyglądu, sensowne byłoby również podrasowanie aplikacji Mail od strony funkcjonalnej.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej