iMessage w ramach konferencji WWDC21 doczeka się dużej aktualizacji?

przez Eryk

iMessage został umieszczony w centrum materiałów promocyjnych na WWDC w przyszłym tygodniu, podpowiadając, że popularna usługa komunikatora może doczekać się znaczących aktualizacji.

iMessage wydaje się być głównym tematem w marketingu na tegorocznej konferencji WWDC. Na przykład w miejscu przeznaczonym dla strumienia WWDC na YouTube, który jest już dostępny na żywo, znajdują się dymki iMessage, Tapback oraz pełnoekranowy efekt lasera iMessage. Podobnie, hashflagiem Twittera promującym tegoroczne WWDC jest dymek Tapback z kciukiem iMessage.

iMessage otrzyma dużą aktualizacje podczas WWDC21?

iMessage otrzyma dużą aktualizacje podczas WWDC21?

Niezawodny dziennikarz Bloomberga, Mark Gurman wcześniej poinformował, że iOS 15 będzie zawierać ulepszenia iMessage, który wydaje się odzwierciedlać temat z materiałów promocyjnych firmy Apple. W szczególności, Gurman wyjaśnił, że będą nowe opcje dla automatycznych odpowiedzi, statusów i powiadomień.

Zmiany są podobno zgodne z szerszą strategią, aby iMessage stał się bardziej siecią społecznościową, która może lepiej konkurować z WhatsApp.

Stopień aktualizacji do iMessage na tegorocznym WWDC nie są jeszcze jasne, ale biorąc pod uwagę bogactwo dowodów, że iMessage ma znaczącą rolę do odegrania w tym roku WWDC.

WWDC 2021 zaczyna się w następny poniedziałek, 7 czerwca w Keynote o 10 rano czasu pacyficznego. Oczekuje się, że Apple zaprezentuje duże nowe aktualizacje oprogramowania, w tym iOS 15, iPadOS 15, macOS 12, watchOS 8 i tvOS 15.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej