iOS 16.1, iPadOS 16.1, macOS Ventura, watchOS 9.1 i tvOS 16.1: Release Candidate dostępne

przez Eryk

Kilka chwil temu Apple umieściło na swoich serwerach nowe wersje przedpremierowe, które zarejestrowani deweloperzy mogą testować na iPhone’ach i iPadach. Krótko przed tym Apple potwierdziło, że ostateczna wersja zostanie udostępniona w najbliższy poniedziałek (24 października).

iPadOS 16.1

iOS 16.1 i iPadOS 16.1 Release Candidate dostępne

Podczas gdy iOS 16 jest dostępny od zeszłego miesiąca, my wciąż czekamy na iPadOS 16. W sierpniu Apple potwierdziło, że iPadOS 16 będzie opóźniony. W międzyczasie wiemy, że Apple wyda iPadOS 16 w postaci iPadOS 16.1 24 września. iOS 16.1, tvOS 16.1, macOS Ventura i watchOS 9.1 zostaną wydane równolegle.

iPadOS 16 lub iPadOS 16.1 będzie miał na pokładzie wiele nowych funkcji. Apple mówi między innymi o zupełnie nowej wielozadaniowości z funkcją Stage Manager i kompleksowym wsparciem dla zewnętrznych monitorów, nowych sposobach współpracy za pośrednictwem Wiadomości, obszernych aktualizacjach dla aplikacji Mail i Safari, wspólnej bibliotece zdjęć iCloud, nowych funkcjach pro, takich jak Tryb Referencyjny i Powiększenie Ekranu, oraz wielu innych.

Ostatnie wersje beta pokazały, że większość funkcji została już zaimplementowana, a Apple pracuje obecnie nad ich dopracowaniem. W ostatnim czasie szczególnie dużo uwagi poświęcono Stage Managerowi.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej