Kalibracja wyświetlacza Apple Pro Display XDR

Apple wydał dzisiaj nową aktualizację oprogramowania w wersji 4.2.30 dla monitora Pro Display XDR, w ramach której wprowadzono nowy kalibrator Pro Display XDR umożliwiający ponowną kalibrację.

Apple Pro Display XDR

Oprócz nowego narzędzia do kalibracji, Apple udostępnił dokument pomocniczy, który przeprowadza użytkowników przez proces kalibracji wyświetlacza Pro Display XDR. Dostępna jest instrukcja pomiaru wyświetlacza, dostrajania kalibracji za pomocą preferencji wyświetlaczy i korzystania z ponownej kalibracji w terenie.

Rekalibracje w terenie umożliwiają dostrojenie monitora Pro Display XDR do spektroradiometru innej firmy za pomocą funkcji dodanej w aktualizacji oprogramowania układowego. Kalibracje te wymagają nowego oprogramowania układowego macOS Catalina 10.15.6 i obsługiwanego spektroradiometru.

Udostępniono również kilka wskazówek dotyczących pomiaru i kalibracji wyświetlacza Pro Display XDR, takich jak sterowanie oświetleniem otoczenia, kalibracja w niskich temperaturach otoczenia i optymalna konfiguracja spektroradiometrów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *