iMac 5K dodany do listy przestarzalych produktów

przez Eryk

W przeszłości stare produkty Apple nie kwalifikowały się już do napraw w Genius Bar ani w Autoryzowanych Serwisach Apple, ale Apple zaczął oferować przedłużone naprawy wybranych starych produktów w 2018 roku. Wiele z wymienionych poniżej modeli iMac prawdopodobnie nadal będzie kwalifikować się do serwisu w przyszłości, w zależności od dostępności części.

Pełna lista modeli iMac dodanych do listy przestarzalych produktów Apple:

iMac (21,5-calowy, koniec 2013 r.)
iMac (27-calowy, koniec 2013 r.)
iMac (21,5-calowy, połowa 2014 r.)
iMac (Retina 5K, 27-calowy, koniec 2014 r.)
iMac (Retina 5K, 27-calowy, połowa 2015 r.)


Firma Apple dodała również informację, że właściciele nowych iPhone’ów lub notebooków Mac zakupionych po 31 grudnia 2020 roku we Francji mogą uzyskać serwis i części od Apple lub autoryzowanych serwisów Apple przez siedem lat od daty ostatniego dostarczenia modelu przez Apple.

Zrodlo: macrumors

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej