Apple zamówiło dla Apple TV + nowy serial komediowy z „Acapulco”. Serial jest oparty na filmie „How to Be a Latin Lover” z 2017 r. Aktor Eugenio Derbez można zobaczyć zarówno w filmie, jak i w nowym serialu.

Apple TV + rozszerza swoje portfolio o dwujęzyczny serial komediowy „Acapulco”


Apple ogłosił, że zlecił serię Acapulco. To nowy, półgodzinny serial komediowy w języku hiszpańskim i angielskim autorstwa Austina Winsberga („Niezwykła playlista Zoey”), Eduardo Cisnerosa („Instrukcje bez instrukcji”, „Bracia przyrodni”) i Jasona Shumana („Modele ról”) „Bracia przyrodni”). Za produkcję odpowiadać będzie Gaz Alazraki („Nosotros Los Nobles”, „Club de Cuervos”).

W „Acapulco” spełnia się marzenie młodego Meksykanina, gdy dostaje pracę swojego życia w najgorętszym kurorcie w Acapulco. Ale szybko zdaje sobie sprawę, że praca jest o wiele bardziej skomplikowana, niż kiedykolwiek sobie wyobrażał, ponieważ wszystkie jego przekonania i moralność są kwestionowane. Spektakl rozgrywa się w 1984 roku, a Eugenio Derbez opowiada i gra dzisiejszą wersję głównego bohatera.

„Acapulco” to jedna z wielu produkcji Apple zleconych firmie z Cupertino. Niedawno powiedzieliśmy Ci o Surface. Ale także takie serie jak Echo 3, Pachinko, Slow Horses i wiele innych są w przygotowaniu.

Nawiasem mówiąc, Apple nie ogłosił jeszcze żadnych dalszych szczegółów na temat „Acapulco”. Oczekujemy, że w nadchodzącym roku serial komediowy będzie dostępny wyłącznie w Apple TV +.

Poprzedni artykułiPhone: dalsze informacje na temat aktualizacji aparatu z obiektywem peryskopowym
Następny artykułiMac 5K dodany do listy przestarzalych produktów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj