Apple TV+: zlecono produkcję nowego serialu komediowego „Acapulco”

przez Eryk

Apple zamówiło dla Apple TV+ nowy serial komediowy z „Acapulco”. Serial jest oparty na filmie „How to Be a Latin Lover” z 2017 r. Aktor Eugenio Derbez można zobaczyć zarówno w filmie, jak i w nowym serialu.

Apple TV+

Apple TV+ rozszerza swoje portfolio o dwujęzyczny serial komediowy „Acapulco”


Apple ogłosił, że zlecił serię Acapulco. To nowy, półgodzinny serial komediowy w języku hiszpańskim i angielskim autorstwa Austina Winsberga („Niezwykła playlista Zoey”), Eduardo Cisnerosa („Instrukcje bez instrukcji”, „Bracia przyrodni”) i Jasona Shumana („Modele ról”) „Bracia przyrodni”). Za produkcję odpowiadać będzie Gaz Alazraki („Nosotros Los Nobles”, „Club de Cuervos”).

W „Acapulco” spełnia się marzenie młodego Meksykanina, gdy dostaje pracę swojego życia w najgorętszym kurorcie w Acapulco. Ale szybko zdaje sobie sprawę, że praca jest o wiele bardziej skomplikowana, niż kiedykolwiek sobie wyobrażał, ponieważ wszystkie jego przekonania i moralność są kwestionowane. Spektakl rozgrywa się w 1984 roku, a Eugenio Derbez opowiada i gra dzisiejszą wersję głównego bohatera.

„Acapulco” to jedna z wielu produkcji Apple zleconych firmie z Cupertino. Niedawno powiedzieliśmy Ci o Surface. Ale także takie serie jak Echo 3, Pachinko, Slow Horses i wiele innych są w przygotowaniu.

Nawiasem mówiąc, Apple nie ogłosił jeszcze żadnych dalszych szczegółów na temat „Acapulco”. Oczekujemy, że w nadchodzącym roku serial komediowy będzie dostępny wyłącznie w Apple TV+.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej