LG udostępnia 3 miesiące Apple TV+ za darmo dla posiadaczy Smart TV

przez Eryk

LG wystartowało z nową promocją i daje posiadaczom telewizorów LG Smart TV trzy miesiące Apple TV+. Jeśli posiadasz kwalifikujące się urządzenie i nie testowałeś jeszcze Apple TV+, masz teraz szansę wypróbować usługę strumieniowania wideo przez trzy miesiące za darmo.

Apple TV+ za darmo

3 miesiące Apple TV+ za darmo dla posiadaczy Smart TV

Od 15 listopada posiadacze LG Smart TV w ponad 80 krajach mogą korzystać z Apple TV+ za darmo przez pierwsze trzy miesiące. Promocja dotyczy wszystkich kompatybilnych modeli LG Smart TV 2016-2021, 8K i 4K i jest ważna dla posiadaczy telewizorów LG, którzy zgłoszą się do promocji Apple TV+ do 13 lutego 2022 roku.

Ofertę można zrealizować, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w sklepie LG Content Store lub klikając baner promocyjny Apple TV+ w menu głównym telewizora LG.

Apple TV+ może być używany nie tylko na LG Smart TV, ale także na iPhone, iPad, AppleTV, Mac i wielu innych urządzeniach. Na Apple TV+ możesz oglądać takie seriale i filmy jak Ted Lasso, The Morning Show, Foundation, Acapulco, Infiltracja, Dickinson, SEE – Imperium ślepców, For All Mankind, Greyhound i wiele innych.

Related Posts

3 komentarze

Tadeusz 15 listopada, 2021 - 14:56

niestety probuje tak jak Pan pisze i nic.Moze tak by Pan napisal co robic po kolei.

Reply
Tomek 15 listopada, 2021 - 15:44

U mnie tez nic nie widać. Noże trzeba będzie troszkę poczekać, aż LG to jakoś zaktualizuje.

Reply
Eryk 15 listopada, 2021 - 16:00

Tak dla Informacji:

Oferta dostępna z telewizorami LG 8K oraz telewizorami LG 4K w modelach od 2016 do 2021 roku. Oferta próbna musi zostać zrealizowana w okresie od 15 listopada 2021 r. do 20 lutego 2022 r. (kody realizacji nie będą wydawane po 13 lutego 2022 r.). Limit jednej oferty na jeden telewizor i Apple ID. Tylko dla nowych subskrybentów. Plan odnawia się automatycznie po cenie miesięcznej obowiązującej w danym regionie do momentu anulowania. Wymagany jest Apple ID z zarejestrowaną metodą płatności. Obowiązują warunki i polityka prywatności firmy Apple. Oferta nie może być łączona z Apple One, innymi bezpłatnymi okresami próbnymi lub ofertami na Apple TV+.

Czyli jeśli już ktoś korzystał z bezpłatnej oferty, chyba nie będzie miał możliwości ponownego darmowego oglądania przez 3 miesiące. Chyba ze mocne na innym Apple ID można spróbować.

Reply

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej